Wiadomości Branżowe

Teraz wizytę u lekarza umówisz online ? serwis ZnanyLekarz.pl udostępnia kalendarz wizyt

Teraz wizytę u lekarza umówisz online ? serwis ZnanyLekarz.pl udostępnia kalendarz wizyt
Serwis internetowy ZnanyLekarz.pl udostępnia usługę kalendarza umawiania wizyt lekarskich online. Teraz na stronach portalu można nie tylko znaleźć najlepszego specjalistę, ale również od razu umówić się do niego na wizytę. Wszystko z pomocą zaledwie kilku kliknięć.Funkcjonalność kalendarza umawiania wizyt lekarskich online działa od niedawna, ale już spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu ZnanyLekarz.pl. Tylko w listopadzie 2012 roku online wizytę umówiło ponad 1500 pacjentów. Łącznie jest ich już ponad 6000. Rozwiązanie jest bardzo wygodne. I z pewnością, podobnie jak zakupy online czy bankowość internetowa, wkrótce dla wielu pacjentów stanie się standardem. Zarówno możliwość rejestracji w serwisie jak i korzystanie ze wszystkich jego funkcjonalności jest dla pacjenta bezpłatne.Obecnie w serwisie ZnanyLekarz.pl zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy lekarzy z całej Polski. Kalendarz umawiania wizyt udostępnia coraz większa liczba profesjonalistów prezentujących tam swoją ofertę. Korzystanie z niego jest bardzo proste - wystarczy kliknąć na stronie profilu wybranego lekarza i wśród dostępnych

Serwis internetowy ZnanyLekarz.pl udostępnia usługę kalendarza umawiania wizyt lekarskich online. Teraz na stronach portalu można nie tylko znaleźć najlepszego specjalistę, ale również od razu umówić się do niego na wizytę. Wszystko z pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Funkcjonalność kalendarza umawiania wizyt lekarskich online działa od niedawna, ale już spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu ZnanyLekarz.pl. Tylko w listopadzie 2012 roku online wizytę umówiło ponad 1500 pacjentów. Łącznie jest ich już ponad 6000. Rozwiązanie jest bardzo wygodne. I z pewnością, podobnie jak zakupy online czy bankowość internetowa, wkrótce dla wielu pacjentów stanie się standardem. Zarówno możliwość rejestracji w serwisie jak i korzystanie ze wszystkich jego funkcjonalności jest dla pacjenta bezpłatne.

Obecnie w serwisie ZnanyLekarz.pl zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy lekarzy z całej Polski. Kalendarz umawiania wizyt udostępnia coraz większa liczba profesjonalistów prezentujących tam swoją ofertę. Korzystanie z niego jest bardzo proste – wystarczy kliknąć na stronie profilu wybranego lekarza i wśród dostępnych możliwości zaznaczyć w kalendarzu preferowany termin wizyty. Łatwo też można porównać dostępność wolnych terminów wizyty u różnych lekarzy. Nie ma potrzeby telefonicznej weryfikacji działania kalendarza czy sprawdzania obecności lekarza w gabinecie czy przychodni. Dodatkowo system wysyła SMS z przypomnieniem o wizycie.

Właściciele serwisu szacują, że do końca roku z możliwości zapisania się na wizytę u lekarza online przez ZnanyLekarz.pl skorzysta ok. 100-150 tysięcy pacjentów. Już dzisiaj każdego miesiąca ich liczba rośnie średnio o ok. 50%, entuzjastyczne są również opinie użytkowników na temat usługi kalendarza, zarówno po stronie pacjentów jak i po stronie lekarzy.

O ZnanyLekarz.pl

ZnanyLekarz.pl to jeden z serwisów z grupy DocPlanner.com działających obecnie w pięciu krajach europejskich: w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Rosji. Misją serwisu jest ułatwienie pacjentom znalezienia lekarza i umówienia się na wizytę. Obecnie na ZnanyLekarz.pl zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy lekarzy, a każdego miesiąca portal odwiedza ponad 1,8 miliona pacjentów.

A to już wiesz?  Kolka to nie choroba, to dolegliwość - ulżyj w kolce maluchowi

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy