Wiadomości Branżowe

Rywalizuj z najlepszymi programistami w konkursie EPAM Hackathon

Rywalizuj z najlepszymi programistami w konkursie EPAM Hackathon
Już 26 kwietnia w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury odbędzie się pierwszy w Polsce EPAM Hackathon – 12-godzinny konkurs dla programistów. Każdy trzyosobowy zespół będzie musiał zmierzyć się z wymagającymi zadaniami programistycznymi i udowodnić, że jest najlepszy. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.epam-hackathon.com. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody.EPAM Systems, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii oprogramowania oraz lider w dziedzinie usług IT w Europie Środkowo-Wschodniej organizuje konkurs programistyczny EPAM Hackathon. To doskonała okazja, by spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi krakowskimi programistami.„EPAM Hackathon to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności nie tylko kolegom, ale również doświadczonym specjalistom z branży IT” – mówi Przemysław Fedyczkowski, Country Manager EPAM Systems Poland. „Do naszego konkursu zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że w programowaniu chodzi o zabawę, niesamowite pomysły i kreatywność” – dodaje.Hackathon to trwające 12 godzin wyzwanie programistyczne, w którym rywalizują

Już 26 kwietnia w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury odbędzie się pierwszy w Polsce EPAM Hackathon ? 12-godzinny konkurs dla programistów. Każdy trzyosobowy zespół będzie musiał zmierzyć się z wymagającymi zadaniami programistycznymi i udowodnić, że jest najlepszy. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.epam-hackathon.com. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody.

EPAM Systems, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii oprogramowania oraz lider w dziedzinie usług IT w Europie Środkowo-Wschodniej organizuje konkurs programistyczny EPAM Hackathon. To doskonała okazja, by spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi krakowskimi programistami.

?EPAM Hackathon to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności nie tylko kolegom, ale również doświadczonym specjalistom z branży IT? ? mówi Przemysław Fedyczkowski, Country Manager EPAM Systems Poland. ?Do naszego konkursu zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że w programowaniu chodzi o zabawę, niesamowite pomysły i kreatywność? ? dodaje.

Hackathon to trwające 12 godzin wyzwanie programistyczne, w którym rywalizują zespoły złożone z trzech zawodników. To, z jakim zadaniem będą musiały się zmierzyć, pozostaje na razie niespodzianką. Zespoły powinny zarejestrować się na stronie www.epam-hackathon.com do 23 kwietnia, do północy. Dalsze szczegółowe informacje wysłane zostaną za pośrednictwem e-maila. Każdy zespół ma szansę wygrać wspaniałe nagrody, ufundowane przez firmę EPAM: iPady, czytniki Kindle i opaski FitBit.

Konkurs odbędzie się 26 kwietnia w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie. Start zaplanowany jest na godzinę 9.00.

 

O EPAM Systems Działająca od 1993 roku firma EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie inżynierii oprogramowania w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. EPAM Systems ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Zatrudnia około 9300 informatyków i obsługuje klientów na całym świecie poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemczech, Szwecji, Holandii, Singapurze, na Białorusi, Węgrzech, Ukrainie, w Kazachstanie, Polsce, Hong Kongu oraz w Australii. EPAM został sklasyfikowany na drugim miejscu listy 20 najszybciej rozwijających się amerykańskich firm technologicznych, przygotowanej przez magazyn Forbes w ramach rankingu America?s Best Small Companies 2013 i jest uznawana przez firmy analityczne Forrester i Zinnov za wiodącą firmę świadczącą usługi IT. EPAM Systems uplasował się wśród 30 najlepszych na świecie firm outsourcingowych 2013 r.

A to już wiesz?  Żeglowanie w szkolnej ławce

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę: www.epam.com

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy