Wiadomości Branżowe

Mega Bloks Hot Wheels – Zbuduj swoją wyścigówkę

Szukasz zabawki, która połączy pasję do budowania konstrukcji z klocków z uwielbieniem do samochodów? Poznaj Mega Bloks? Hot Wheels? - nowę serię dla chłopców, złożoną z figurek (kierowców wyścigowych i kaskaderów) i superpojazdów , które można własnoręcznie zbudować i którymi można bawić się w wyścigi. Zestawy powstały z myślą o małych budowniczych w wielu od czwartego do siódmego roku życia.

Mega Bloks? Hot Wheels? to kolekcja, która zapewni chłopcom w wieku przedszkolnym wiele godzin emocjonującej zabawy.

Seria Racers Ripcord to 3 różne wyścigówki gotowe do startu: Speed Racer, Precision Luge i Outrageous Dragster. Wypróbuj jedną lub wszystkie, by sprawdzić, która jest najszybsza. Każdy zestaw wyposażony jest w figurkę odważnego kierowcy wyścigowego, a każdy pojazd w wyrzutnię, która nadaje mu megaobroty.

Wyścigówki to za mało?! Wypróbuj kolekcję Turbo Tubes ? dużych i szybkich pojazdów:Bone ShakerTM, Twin MillTM III lubTwinductionTM, Bad to the Blade?, Fast Fish? - doskonale znane wszystkim miłośnikom samochodzików Hot Wheels. Każdemu z nich można nadać oryginalny wygląd. Do każdego też dołączona jest figurka kierowcy.

Szukasz czegoś specjalnego? W kolekcji Mega Bloks? Hot Wheels? znajdziesz coś dla fanów potężnych Monster Trucków i wielkich ciężarówek. Super BlitzenTM Monster Truck to zestaw, który pozwala popuścić wodzę wyobraźni i zbudować ?potwora? zdolnego wykonać najbardziej szalone akrobacje. A Urban AgentTM Stunt Rig to wyjątkowa, miejska ciężarówka z ruchomą rampą, mogąca rozwijać nieprzeciętne szybkości.

Największym, najbardziej skomplikowanym zestawem w kolekcji Mega Bloks? Hot Wheels? jest Super Stunt Test Facility. To zabawka dla fanów niezwykłych samochodowych ewolucji. Po zbudowaniu wspaniałej rampy i wyrzutni dołączonej do zestawu, pojazdem można wykonać ponad 30 ekscytujących akrobacji i sztuczek.

Każdy zestaw można wielokrotnie składać i rozkładać. Pojazdami można się ścigać i rozbijać. Każdy z nich można również spersonalizować, nadając mu oryginalny wygląd. Inspiracji do zabawy wszystkimi zestawami Mega Bloks? Hot Wheels? szukać można na: www.hotwheels.megabloks.com.

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts