Kocioł Dla Dzieci ? rusza niezwykła akcja charytatywna

26 listopada w warszawskim klubie „Kocioł” rozpoczyna się wyjątkowa seria koncertów charytatywnych pod hasłem „Kocioł dla Dzieci”, w których biorą udział wschodzące gwiazdy polskiego metalu. Fundacja Kidprotect.pl patronuje temu wydarzeniu.

Tak niezwykłych koncertów jeszcze w Warszawie nie było. Polskie grupy metalowe, na co dzień kojarzone z mrocznym ciężkim brzmieniem, swoją pasję ofiarowują potrzebującym dzieciom. Organizatorzy „Kotła Dla Dzieci” z portalu „Metalownia” liczą, że w sobotnie wieczory zgromadzą tłumy fanów muzyki metalowej. Chcemy pokazać, że metalowcy mają serce. Mam nadzieję, że „Kocioł dla Dzieci” na stałe wpisze się w kalendarz warszawskich imprez.  – mówi Jakub Śpiewak, prezes Fundacji Kidprotect.pl, na co dzień zajmującej się bezpieczeństwem dzieci.

Pierwszy koncert z serii „Kocioł dla Dzieci” dedykowany jest cierpiącemu na chorobę Hirschsprunga Gabrysiowi Rychcikowi. Zagrają dla niego zespoły: Spirits Way, Morhana, Overload i Penance. Początek koncertu o godz. 20.00, wstęp kosztuje 15 zł. Informacje na temat kolejnych koncertów znajdą się na stronie www.metalownia.socjum.pl.

Akcję „Kocioł Dla dzieci” wspiera klub „Kocioł” przy ul. Bema 65 w Warszawie. Wykonawcy grają pro bono. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

Authors

Related posts

Top