Wiadomości Branżowe

Gra toczy się dalej. Trwa konkurs Mobica Game of Codes

Studenci z całej Polski wciąż mogą zgłaszać się do Game of Codes - konkursu organizowanego przez brytyjską firmę informatyczną Mobica. Ci, którzy do 16 listopada zgłoszą się do gry o kod, wygrać mogą MacBook Apple oraz smartwartche Sony.Zasady gryW konkursie wziąc udział mogą studenci z całej Polski. Uczestnicy tegorocznej edycji mają za zadanie zaprojektować i stworzyć aplikację przeznaczoną na urządzenia mobilne, np. smartfony lub tablety. Dodatkowe wyzwanie: aplikacja musi być grą, najlepiej wpisującą się w motyw przewodni pod hasłem "w obliczu zagrożenia". Gotowy projekt może mieć formę gry 2D, 3D, czy nawet tekstowego MUD-a. Uczestnicy konkursu mają pełną dowolność przy wyborze platformy mobilnej, środowisk pracy, języków programowania, frameworków oraz aplikacji, jakich użyją do stworzenia pracy.Trzyosobowe Jury konkursowe, złożone z pracowników firmy Mobica, w końcowej ocenie weźmie pod uwagę pomysłowość, użyteczność, wykorzystanie motywu przewodniego, doświadczenie użytkownika (UX) oraz jakość kodu źródłowego. Na autorów trzech najlepszych projektów

Studenci z całej Polski wciąż mogą zgłaszać się do Game of Codes – konkursu organizowanego przez brytyjską firmę informatyczną Mobica. Ci, którzy do 16 listopada zgłoszą się do gry o kod, wygrać mogą MacBook Apple oraz smartwartche Sony.

Zasady gry

W konkursie wziąc udział mogą studenci z całej Polski. Uczestnicy tegorocznej edycji mają za zadanie zaprojektować i stworzyć aplikację przeznaczoną na urządzenia mobilne, np. smartfony lub tablety. Dodatkowe wyzwanie: aplikacja musi być grą, najlepiej wpisującą się w motyw przewodni pod hasłem “w obliczu zagrożenia”. Gotowy projekt może mieć formę gry 2D, 3D, czy nawet tekstowego MUD-a. Uczestnicy konkursu mają pełną dowolność przy wyborze platformy mobilnej, środowisk pracy, języków programowania, frameworków oraz aplikacji, jakich użyją do stworzenia pracy.

Trzyosobowe Jury konkursowe, złożone z pracowników firmy Mobica, w końcowej ocenie weźmie pod uwagę pomysłowość, użyteczność, wykorzystanie motywu przewodniego, doświadczenie użytkownika (UX) oraz jakość kodu źródłowego. Na autorów trzech najlepszych projektów czekają atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna – Apple MacBook Air 13-inch
  • 2 wyróżnienia – SmartWatch 2 Sony

By wziąć udział w konkursie, należy do 16 listopada wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.mobica.com/careers/game-of-codes. Każdy z uczestników ma czas na stworzenie i przesłanie aplikacji do 15 grudnia. Zwycięzców konkursu poznamy 30 stycznia 2015 r.

Szczegóły na temat konkursu znaleźć można na stronie: http://www.mobica.com/careers/game-of-codes

Mobica dla studentów

Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży technologicznej, brytyjska Mobica, od kilku lat z sukcesem działa w pięciu polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie i Lublinie. Współpracując z doświadczonymi programistami i specjalistami z branży informatycznej, Mobica pielęgnuje jednocześnie kontakty z lokalnymi uczelniami wyższymi. Program staży i praktyk to nie jedyna forma dotarcia do ?młodych zdolnych?. ? Ogólnopolski konkurs dla studentów, który organizujemy już od kilku lat, to dla młodych ludzi dobry sposób na sprawdzenie swoich umiejętności praktycznych. Prace zostaną poddane ocenie osób, które na co dzień mają do czynienia z profesjonalnymi projektami – ich uwagi mogą być cenną wskazówką podczas stawiania pierwszych kroków na rynku pracy IT ? tłumaczy ideę konkursu Tomasz Krawczyński z firmy Mobica.

A to już wiesz?  Live trading z analitykami Admiral Markets podczas konferencji WallStreet 2014

Patroni konkursu: Prezydent Miasta Lublin, Rzeczpospolita, Magazyn Programista, iMagazine, Linux Magazine, Radio Kampus, Radio PiK, Radio Żak, karieraplus.pl, jaka-komorka.pl.

Partnerzy konkursu: Młodzi w Łodzi, Technopark POMERANIA, Wschodni Klaster ICT, Klaster ICT Pomorze Zachodnie, Lubelska Wyżyna IT, BEST Łódź, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny (Wydział Informatyki), Uniwersytet Łódzki, Politechnika Lubelska, Wyższa Szkoła Gospodarki, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.


dostarczył infoWire.pl

Źródło MOBICA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy