Wiadomości Branżowe

Dalkia Polska z certyfikatem ?HR Najwyższej Jakości?

Dalkia Polska została uhonorowana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”. Firma uzyskała wyróżnienie m.in. za program rozwoju pracowników „Szerpa.pl”.Certyfikat „HR Najwyższej Jakości” mogą uzyskać te firmy, które wprowadziły najwyższe standardy zarządzania kapitałem ludzkim. Certyfikat przyznawany jest na podstawie badania realizowanej polityki personalnej, skoncentrowanego na praktycznym wymiarze strategii i narzędzi HR stosowanych przez firmę.Badanie certyfikacyjne oparte jest na kwestionariuszu, który uwzględnia całość polityki zarządzania kapitałem ludzkim w danej firmie. Pytania dotyczą następujących obszarów HR: rekrutacji, struktury zatrudnienia, szkoleń i rozwoju, motywowania i wynagradzania, oceny pracowniczej, komunikacji wewnętrznej, zasad etycznych. Badane są również aspekty polityki równościowej oraz zarządzania różnorodnością w organizacji.Dalkia Polska zgłosiła do oceny program rozwoju pracowników „Szerpa.pl”. To interdyscyplinarne przedsięwzięcie, w ramach którego kadra zarządzająca poszerza swoje kompetencje – nie tylko te specyficzne dla branży

Dalkia Polska została uhonorowana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami certyfikatem ?HR Najwyższej Jakości?. Firma uzyskała wyróżnienie m.in. za program rozwoju pracowników ?Szerpa.pl?.

Certyfikat ?HR Najwyższej Jakości? mogą uzyskać te firmy, które wprowadziły najwyższe standardy zarządzania kapitałem ludzkim. Certyfikat przyznawany jest na podstawie badania realizowanej polityki personalnej, skoncentrowanego na praktycznym wymiarze strategii i narzędzi HR stosowanych przez firmę.

Badanie certyfikacyjne oparte jest na kwestionariuszu, który uwzględnia całość polityki zarządzania kapitałem ludzkim w danej firmie. Pytania dotyczą następujących obszarów HR: rekrutacji, struktury zatrudnienia, szkoleń i rozwoju, motywowania i wynagradzania, oceny pracowniczej, komunikacji wewnętrznej, zasad etycznych. Badane są również aspekty polityki równościowej oraz zarządzania różnorodnością w organizacji.

Dalkia Polska zgłosiła do oceny program rozwoju pracowników ?Szerpa.pl?. To interdyscyplinarne przedsięwzięcie, w ramach którego kadra zarządzająca poszerza swoje kompetencje ? nie tylko te specyficzne dla branży energetycznej i piastowanego stanowiska, ale również te mające charakter ogólny.

? Cieszymy się, że wysokie standardy naszej polityki zatrudnienia zostały potwierdzone przez certyfikat ?HR Najwyższej Jakości?. Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu kandydaci zainteresowani pracą w Dalkii Polska będą postrzegać naszą firmę jako dobrego, wiarygodnego i rzetelnego pracodawcę ? mówi Magdalena Bezulska, Dyrektor HR Dalkia Polska S.A. i Grupy Kapitałowej Dalkia w Polsce

Uroczyste wręczenie statuetki ?HR Najwyższej Jakości? Dalkii Polska będzie miało miejsce podczas gali, która jest zaplanowana na 11-12 września br. w Pałacu Żelechów.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dalkia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Pionierskie badania nad mocą przeciwutleniaczy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy