Wózek dziecięcy wielofunkcyjny Madonna 2w1

Wrocław, 11.05.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: Indigo
DYSTRYBUTOR: Pico Baby
ASORTYMENT: NOWOŚĆ! Wózek dziecięcy wielofunkcyjny Madonna 2w1 od marki Indigo

NOWOŚĆ!!! Wózek Madonna 2w1 od marki Indigo – sportowy szyk i wygoda nawet na najdłuższych dystansach! Idealny dla rodziców, którzy lubią się wyróżniać!

Wózek Madonna 2w1 to nowość w ofercie marki INDIGO*. Jest to nowoczesny wózek o wyjątkowej trwałości i wysokiej jakości wykończenia. Został zaprojektowany tak, aby nie tylko zachwycać wyglądem, przyciągając uwagę swym efektownym dynamicznym, sportowym stylem, ale przede wszystkim spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i sprostać potrzebie niezwykłej wygody każdego maluszka oraz jego rodziców! Wózek Madonna 2w1 składa się z wygodnej, przestronnej gondoli z funkcją kołyski oraz wózka spacerowego z możliwością wpięcia do ramy w dowolnym kierunku jazdy.

Gondola: Dobrze wyposażona, wygodna i solidna konstrukcja o niezwykle modnym kształcie typu łódka. Jest przestronna i bardzo przyjazna dla dziecka. Posiada możliwość regulowania wysokości podgłówka, ma system wentylacyjny utrzymujący wewnątrz odpowiednią cyrkulację powietrza oraz poręczny uchwyt do łatwego przenoszenia. Budka gondoli posiada cichy mechanizm składania i regulacji nieprzeszkadzający dziecku podczas snu. Budka wyposażona jest w szeroki, obszerny daszek zabezpieczający dziecko przed wiatrem, opadami oraz nadmiarem promieni słonecznych.
Spacerówka: Zarówno gondola jak i spacerówka mają możliwość wpięcia do ramy w obu kierunkach jazdy – to pożądana cecha, szczególnie przydatna w opcji spacerowej. Spacerówka Madonna oferuje dużo wygodnego miejsca dla dziecka, posiada regulację oparcia z możliwością rozłożenia go do pozycji lezącej, wentylowaną budę z okienkiem i daszkami zabezpieczającymi oraz wygodne miękkie, regulowane pasy i regulowany podnóżek łatwy do utrzymania w czystości.

Wózek wykonany jest z nowoczesnych, trwałych, łatwych w pielęgnacji materiałów, odpornych na zabrudzenia. Doskonale się prowadzi, jest zwrotny, a jago systemy amortyzacyjne oraz pompowane, obrotowe koła pozwalają na wygodne dla mamy i bezpieczne dla maluszka manewry oraz łatwe pokonywanie krawężników i wertepów. Model w standardzie posiada wiele funkcjonalnych, dopasowanych do wózka akcesoriów.

*Model Madonna dostępny jest w opcji 2w1, 3w1 a także w innych wariantach kolorystycznych oraz w zróżnicowanych opcjach materiału tapicerki.

Produkt: wózek dziecięcy wielofunkcyjny Madonna 2w1
Marka: Indigo www.e-indigo.pl , www.eindigo.pl ,
Dystrybutor: Pico Baby www.picobaby.net
Cena: ok 1800 zł

Informacje dodatkowe. Główne cechy wózka:
– lekka konstrukcja aluminiowa o wyjątkowej trwałości
– nowoczesne, wysoce komfortowe zawieszenie
– doskonale wyważony stelaż o niezwykłej stabilności
– centralny hamulec
– łatwość i wygoda składania
– koła 360 przednie z możliwością blokady,
– przednie i tylne pompowane łożyskowane koła o doskonałych właściwościach jezdnych
– regulowana wysokość podgłówka gondoli,
– gondola z funkcją kołyski
– budka wyposażona w dodatkowe elementy zabezpieczające przed nadmiernym słońcem i mocnym wiatrem
– budka z mechanizmem cichego składania, wyposażona w dodatkową wentylację
– możliwość wpięcia gondoli oraz fotelika w obu kierunkach jazdy
– regulowana wysokość podnóżka spacerówki,
– możliwość regulacji oparcia w spacerówce i rozłożenia go do pozycji leżącej
– kilkustopniowa regulowana wysokość rączki
– 5 punktowe wygodne pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami zwiększającymi wygodę

Zestaw zawiera:
– gondolę
– spacerówkę
– ramę z kołami
– akcesoria

Akcesoria w standardzie:
– praktyczna stylowa torba
– folia przeciwdeszczowa
– moskitiera
– pojemny kosz na zakupy
– pokrowiec/ocieplacz i materacyk do gondoli
– pokrowiec/ocieplacz do spacerówki
– miękkie nakładki na pasy bezpieczeństwa

*O firmie:
INDIGO – WYGODNIE JAK U MAMY!

INDIGO to znana i ceniona marka wózków dziecięcych, powstała z pasji oraz wyjątkowego zrozumienia mobilnych potrzeb rodziców i dzieci. Producent wózków Indigo posiada ponad 30 letnie doświadczenie w tworzeniu oraz doskonaleniu wózków dla dzieci i niemowląt. Wózki INDIGO od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku niemieckim a także na rynkach wschodnich. Od stycznia tego roku wózki i akcesoria marki INDIGO są także dostępne w Polsce. INDIGO w swojej ofercie kierowanej na rynek Polski posiada wiele modeli i kolorów wózków, dostępnych w opcjach 2w1 oraz 3w1. Oferta ciągle się rozwija, błyskawicznie reagując na najnowsze trendy i osiągnięcia techniczne. Misją INDIGO jest tworzenie wózków oraz akcesoriów nie tylko godnych zaufania, wysoce bezpiecznych, pięknych i nowoczesnych, ale przede wszystkim zapewniających ogromną wygodę swoim najważniejszym małym pasażerom oraz niezwykłą funkcjonalność i przyjemność korzystania dedykowaną rodzicom 

Bo tylko w INDIGO jest WYGODNIE JAK U MAMY! 

Top