Pomysłowe prezenty dla młodych rodziców

Zastanawiałeś się, co kupić w prezencie znajomym, którzy właśnie zostali rodzicami? W sklepach z artykułami dla dzieci jest całe mnóstwo drobiazgów, które są przydatne, kiedy ma się małe dziecko, ale niekoniecznie aż tak niezbędne, by samemu je sobie kupować. Może więc warto zajrzeć do jednego z takich sklepów (jeśli nie masz czasu, by chodzić po sklepach, możesz poszukać w Internecie, na przykład na www.babymama.pl ) i tam kupić prezent znajomym rodzicom?

Wybór gadżetów, które można podarować, jest ogromny ? jedne przydadzą się w domu, inne w podróży, a jeszcze inne na spacerze. Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje grupa gadżetów, które możemy zamontować przy dziecięcym wózeczku.

Bardzo praktyczna jest na przykład osłona przeciwdeszczowa Koo-di, która pasuje do większości wózków czterokołowych i trzykołowych. Bardzo łatwo się ją rozkłada i składa, a po złożeniu mieści się do niewielkiej saszetki, która dołączona jest do zestawu. Dodatkowymi zaletami osłony Koo-di jest to, że posiada ona otwierane okienko i boczne siatki wentylacyjne.

Innym przydatnym gadżetem będzie z pewnością pokrowiec na wózek firmy Koo-di, który może służyć do przechowywania złożonego wózka, zarówno w domu, jak i w samochodzie, podczas podróży (zawiera przywieszkę bagażową). Pokrowiec pasuje do wózków o różnych rozmiarach i jest bardzo łatwy w użyciu. Żeby go zamknąć, wystarczy ściągnąć troczek (tak jak w dziecięcym worku na kapcie), a gdy jest nieużywany ? złożyć i zapakować do poręcznej saszetki.

Podczas spacerów z małym dzieckiem przyda się także ? zwłaszcza kobietom ? bardzo pomysłowy uchwyt na torby Luvion Stroller Hook. Dzięki niemu można powiesić na rączce od wózka torbę, która zwykle przeszkadza, zsuwając się z ramienia. Doskonale sprawdza się także przy noszeniu ciężkich zakupów. Uchwyt wykonano z trwałych materiałów, a specjalna pianka zapobiega zsuwaniu się uchwytu z rączki wózka i nie powoduje uszkodzeń. Jego niewątpliwym plusem jest to, że jest uniwersalny ? pasuje do każdego wózka.

Równie pomysłowy i wytrzymały jest gadżet firmy My Buggy Buddy ? to zabezpieczenie do wózka, podobne do tego, jakie często stosujemy przy rowerach. Ten elegancki, ale jednocześnie mocny zamek szyfrowy umożliwia przypięcie wózka w celu zabezpieczenia go przed kradzieżą lub niekontrolowanym przemieszczeniem. Świetnie sprawdzi się nie tylko na placach zabaw, w sklepie czy w parku, ale także w autobusie, gdzie przy każdym gwałtownym skręcie wózek może niespodziewanie odjechać.

Podobnych gadżetów do wózków jest w sklepach (także tych internetowych, jak www.babymama.pl ) bardzo dużo, więc jest z czego wybierać. Jeśli chcesz komuś podarować jeden z nich w prezencie, zapewne ucieszy cię fakt, że są to gadżety na każdą kieszeń ? od 29 złotych za uchwyt na torbę, po 94 złote za pokrowiec na wózek.

Osłona przeciwdeszczowa Koo-di – cena: 84 pln
Pokrowiec na wózek firmy Koo-di – cena: 94 pln
Uchwyt do torby na wózek LUVION STROLLER HOOK cena: 29 pln Zabezpieczenie szyfr do wózka MY BUGGY BUDDY ? cena: 45 pln

Top